Chata Čertovy kameny s restaurací a ubytováním se nachází ve výšce 694 m n. m. na úbočí jedné z dominant Jesenicka – vrcholu Zlatého chlumu (kamenné rozhledny z roku 1899.)
Chata Čertovy kameny je postavená v krajině, která přímo vybízí ke strávení klidného rodinného pobytu spojeného s poznáváním přírodních krás, s turistikou, cyklistikou a dalšími sporty, je i vhodná pro strávení letní a zimní dovolené.Svojí nadmořskou výškou, zdravým čistým vzduchem a klidným prostředím se chata hodí i pro ozdravné pobyty dětí.

Kudy k nám?

Dostanete se k nám, pokud pojedete od Šumperku nebo od centra města Jeseník směrem k České Vsi. Projedete kruhovým objezdem, přes most a za mostem doprava asi po 30 metrech odbočíte doprava na Nerudovu ulici dále přes louky a les až k chatě.

Pokud přijíždíte ve směru od Krnova, přes Zlaté Hory a Mikulovice, směrem k Jeseníku, za obchodem Billa a Lidl po 100 m odbočte před mostem doleva. Po třiceti metrech odbočíte doprava nahoru na Nerudovu ulici dále přes louky a les až k chatě.

U chaty je osvětlené parkoviště.

Pěšky: Po žluté značce, která vede od autobusového nádraží v Jeseníku, nebo po modré značce, která vede od zastávky v České Vsi.

Během zimy upravujeme na vlastní náklady běžkařskou trať z rekreační oblasti Rejvízu až k nám na chatu. Můžete se tak k nám pohodlně dostat i v zimě.

Také jsme pro naše hosty zřídili od 1.5. 2011 internetové připojení WiFi.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mapa na internetu: